Úspěchy

6. 7. 2018 Mistrovství Evropy MAJORETTE-SPORT WORLD FEDERATION (Praha)

4. místo: twirling sólo senior - Symphony (Pavla Fojtová)

9.-10. 6. 2018 Mistrovství České republiky ČMF výkonnostní třídy "A" (Čáslav)

1. místo, titul mistr České republiky ČMF, postup na Mistrovství Evropy EMA a Cena fotografa: baton velká formace kadet - Mozartovy noty
2. místo a titul vicemistr České republiky ČMF: baton miniformace kadet - Piloti Formule 1
3. místo, titul II. vicemistr České republiky ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA: duo baton kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
3. místo, titul II. vicemistr České republiky ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA: duo baton senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová a Tereza Riegerová)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: pom-pom velká formace - Domino
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: sólo baton kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: sólo baton junior - Latino (Michaela Popovičová)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: sólo baton senior - Think (Tereza Riegerová)

19. 5. 2018 DANCEMANIA CUP (Ústí nad Labem)

1. místo: baton velká formace děti - Halo, halo
1. místo: baton velká formace kadet - Mozartovy noty
1. místo: baton velká formace pom-pom kadet - Domino
1. místo: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
1. místo: baton sólo junior - Latino (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton velká formace kadet - Piloti Formule 1
2. místo: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
Zvláštní cena: vítězná choreografie - velká formace baton děti - Halo, halo

12. 5. 2018 Mistrovství České republiky ČMF výkonnostní třídy "B" (Jaroměř)

1. místo: baton velká formace přípravka - Halo, halo
Zvláštní cena: Cena poroty (individuální ocenění)
Zvláštní cena: Cena fotografa RAZE fotoateliér

29. 4. 2018 Benešovský MEDVĚD (Děčín)

1. místo: baton improvizační sólo baby + mini (Nela Šidlichovská)
1. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton improvizační sólo kadet (Aneta Havlenová)
2. místo: baton improvizační sólo senior (Tereza Riegerová)
2. místo: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
2. místo: baton formace minimažoretky - Halo, halo
2. místo: baton formace kadet - Piloti Formule 1
2. místo: baton formace pom-pom - Domino
3. místo: baton formace kadet - Mozartovy noty
Zvláštní cena: absolutní vítězství za choreografii minimažoretek - baton velká formace Halo, halo

22. 4. 2018 Kvalifikace na Mistrovství České republiky ČMF (Kadaň)

1. místo a postup na MČR ČMF: baton velká formace - Halo, halo
1. místo a postup na MČR ČMF: baton velká formace - Mozartovy noty
1. místo a postup na MČR ČMF: baton minifomace - Piloti Formule 1
1. místo a postup na MČR ČMF: bato duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo a postup na MČR ČMF: pom-pom velká formace - Domino
2. místo a postup na MČR ČMF: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
2. místo a postup na MČR ČMF: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
4. místo a postup na MČR ČMF: baton sólo junior - Latino (Michaela Popovičová)

14. 4. 2018 Mistrovství České republiky ČTF & CMA (Čáslav)

2. místo, titul vicemistr České republiky ČTF & CMA a postup na Mistrovství Evropy MWF: twirling sólo senior - Symphony (Pavla Fojtová)
3. místo: twirling sólo junior starší - Million eyes (Michaela Popovičová)

31. 3. 2018 Českolipská hůlkománie 2018

1. místo: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
2. místo: baton velká formace - Halo, halo
2. místo: baton velká formace - Mozartovy noty
2. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
3. místo: baton miniformace - Piloti Formule 1

30. 3. 2018 Dance Děčín 2018 (XIII. ročník celorepublikové taneční soutěže "O pohár primátorky města Děčín")

1. místo: baton velká formace - Halo, halo
1. místo: pom-pom velká formace - Domino
2. místo: baton velká formace - Mozartovy noty
3. místo: baton miniformace - Piloti Formule 1
Zvláštní cena: Absolutní vítěz věkové kategorie - baton velká formace Halo, halo
Zvláštní cena: Absolutní vítěz věkové kategorie - pom-pom velká formace Domino

18. 3. 2018 EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2018 (regionální kolo pro severní Čechy) (Most)

1. místo: baton velká formace - Halo, halo
1. místo: baton velká formace - Mozartovy noty
1. místo: pom-pom velká formace - Domino

17. 3. 2018 Postoloprtský střevíc 2018

1. místo: baton velká formace přípravka - Halo, halo
1. místo: pom-pom velká formace kadet - Domino
2. místo: baton velká formace kadet - Mozartovy noty
2. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová a Tereza Riegerová)
2. místo: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
2. místo: baton twirl dance sólo junior - Million eyes (Michaela Popovičová)
3. místo: baton miniformace kadet - Piloti Formule 1
Cena pořadatele a Postoloprtský střevíc za choreografii pom-pom velká formace - Domino
Cena města Postoloprty a Postoloprtský střevíc - baton sólo kadet Nela Šidlichovská

24. 2. 2018 ELITERY Louny 2018

1. místo: baton velká formace - Halo, halo
1. místo: baton miniformace - Piloti Formule 1
1. místo: pom-pom velká formace - Domino
2. místo: baton velká formace - Mozartovy noty

19. 8. 2017 Mistrovství Evropy MCEU (Kadaň)

1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
2. místo: baton velká formace - Tanzanie
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
2. místo: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
3. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)

9.-11. 6. 2017 Mistrovství České republiky České Mažoretkové Federace (Jaroměř)

1. místo, Cena partnera soutěže a postup na Mistrovství Evropy MCEU: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo a postup na Mistrovství Evropy MCEU: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
1. místo a postup na Mistrovství Evropy MCEU: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
3. místo, titul II. vicemistr České republiky ČMF a postup na Mistrovství Evropy MCEU a na Mistrovství Evropy EMA: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy MCEU a na Mistrovství Evropy EMA: baton velká formace - Tanzanie

27. 5. 2017 Postoloprtský střevíc (Postoloprty)

1. místo a Cena města Postoloprty: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo a Cena fotografa: baton velká formace - Tanzanie
1. místo a Cena fotografa: twirling sólo kadet - Skinny Love (Kristýna Daubnerová)
1. místo: baton sólo kadet - Maria (Kristýna Daubnerová)
1. místo: baton sólo junior - Sweet lovin (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
2. místo: baton sólo junior - Listen (Pavla Fojtová)
2. místo: baton sólo senior - Paso doble (Tereza Riegerová)
2. místo: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)

6. 5. 2017 Kvalifikace na Mistrovství České republiky České Mažoretkové Federace (Louny)

1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
1. místo: baton sólo junior - Sweet lovin (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
3. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)

29. 4. 2017 Benešovský MEDVĚD (Děčín)

1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
1. místo: baton duo junior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
1. místo: baton improvizační sólo kadet (Kristýna Daubnerová)
1. místo: baton improvizační sólo mini (Nela Šidlichovská)
2. místo: baton improvizační sólo mini (Ella Fischerová)
2. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
3. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska

22. 4. 2017 Českolipská hůlkománie (Česká Lípa)

1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: baton sólo junior - Sweet lovin (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton sólo kadet - Maria (Kristýna Daubnerová)
2. místo: baton sólo senior - Paso doble (Tereza Riegerová)
3. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
3. místo: baton sólo senior - Listen (Pavla Fojtová)

14. 4. 2017 Dance Děčín (Děčín)

1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
2. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
3. místo: baton velká formace - Tanzanie

26. 3. 2017 EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2017 (regionální kolo pro severní Čechy) (Most)

1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska

11. 3. 2017 DANCEMANIA CUP Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)

1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska

5. 3. 2017 ELITERY Louny (Louny)

1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska

14. 1. 2017 Dance CUP Osek (Osek)

1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
Titul Miss Dance CUP Osek: Nela Šidlichovská

Věříme, že i nadále budeme tuto stránku postupně plnit a přidávat další a další úspěchy. Stále trénujeme, máme za sebou několik vystoupení na veřejnosti a pěknou řádku soutěží, kde se Panterky představily s choreografiemi velkých formací, sólistek i duistek a přidaly k nim rovněž improvizační sóla a twirling.