Úspěchy
2. 3. 2024 O pohár mažoretek Panterek (Dolní Beřkovice)
2. místo: miniformace baton senior - Dobytí ráje (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
3. místo: sólo baton senior - Houslový koncert (Nela Šidlichovská)
23.-25. 6. 2023 Mistrovství světa WAMT (Chorvatsko - Crikvenica)
1. místo a titul mistr světa WAMT: miniformace baton junior - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
1. místo a titul mistr světa WAMT: sólo baton junior - Marie Terezie (Sarah Lokvencová)
1. místo a titul mistr světa WAMT: sólo 2 baton junior - Ma Mélodie (Nela Šidlichovská)
2. místo a titul vicemistr světa WAMT: duo baton junior - Est-ce que tu m´aimes? (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
3. místo a titul II. vicemistr světa WAMT: miniformace baton kadet - Svatba (Kateřina Duchoslavová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová, Mia Machačová, Lada Šidlichovská, Adéla Šutová)
3. místo a titul II. vicemistr světa WAMT: sólo baton junior - Čardáš (Nela Šidlichovská)
4. místo: duo baton kadet - Abrazaito (Amálie Grimmová, Karolína Kučerová)
5. místo a speciální cena poroty: sólo baton kadet - Anděl Páně (Lada Šidlichovská)
26.-28. 5. 2023 Mistrovství Evropy WAMT (Teplice)
1. místo a titul mistr Evropy WAMT: duo baton junior - Est-ce que tu m´aimes? (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
1. místo a titul mistr Evropy WAMT: sólo baton junior - Čardáš (Nela Šidlichovská)
1. místo a titul mistr Evropy WAMT: sólo 2 baton junior - Ma Mélodie (Nela Šidlichovská)
2. místo a titul vicemistr Evropy WAMT: miniformace baton kadet - Svatba (Markéta Bruhová, Kateřina Duchoslavová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová, Mia Machačová, Lada Šidlichovská, Adéla Šutová)
2. místo a titul vicemistr Evropy WAMT: miniformace baton junior - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
2. místo a titul vicemistr Evropy WAMT: sólo baton kadet - Anděl Páně (Lada Šidlichovská)
3. místo a titul II. vicemistr Evropy WAMT: trio baton kadet - Abrazaito (Markéta Bruhová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová)
6. místo: sólo baton junior - Marie Terezie (Sarah Lokvencová)
6.-8. 5. 2023 Finálové kolo Mistrovství České republiky ČMTF (Čáslav)
1. místo a titul mistr ČR ČMTF: miniformace baton kadet A - Svatba (Markéta Bruhová, Kateřina Duchoslavová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová, Lada Šidlichovská, Adéla Šutová)
2. místo, titul I. vicemistr ČR ČMTF: miniformace baton junior A - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
2. místo, titul I. vicemistr ČR ČMTF a postup na ME EMA: sólo baton junior A - Čardáš (Nela Šidlichovská)
3. místo, titul II. vicemistr ČR ČMTF a postup na ME EMA: trio baton kadet A - Abrazaito (Markéta Bruhová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová)
3. místo, titul II. vicemistr ČR ČMTF a postup na ME EMA: duo baton junior A - Est-ce que tu m´aimes? (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
4. místo a postup na ME EMA: sólo baton kadet A - Anděl Páně (Lada Šidlichovská)
4. místo a postup na ME EMA: sólo baton junior A - Marie Terezie (Sarah Lokvencová)
5. místo a postup na ME EMA: sólo 2 baton junior starší - Ma Mélodie (Nela Šidlichovská)
7. 4. 2023 Dance Děčín 2023
2. místo: miniformace baton kadet st. ELITE - Svatba (Markéta Bruhová, Kateřina Duchoslavová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová, Mia Machačová, Lada Šidlichovská, Adéla Šutová)
3. místo: miniformace baton junior ELITE - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
2. 4. 2023 Českolipská hůlkománie 2023 (Česká Lípa)
2. místo: miniformace baton kadet PROFI - Svatba (Markéta Bruhová, Kateřina Duchoslavová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová, Mia Machačová, Lada Šidlichovská, Adéla Šutová)
2. místo: sólo 2 baton junior PROFI - Ma Mélodie (Nela Šidlichovská)
3. místo: trio baton kadet PROFI - Abrazaito (Markéta Bruhová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová)
3. místo: sólo baton kadet PROFI - Anděl Páně (Lada Šidlichovská)
1. 4. 2023 Kvalifikační kolo Mistrovství České republiky ČMTF (Kadaň)
1. místo: miniformace baton kadet A - Svatba (Markéta Bruhová, Kateřina Duchoslavová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová, Mia Machačová, Lada Šidlichovská, Adéla Šutová)
1. místo: miniformace baton junior A - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
1. místo: trio baton kadet A - Abrazaito (Markéta Bruhová, Amálie Grimmová, Karolína Kučerová)
1. místo: sólo baton kadet A - Anděl Páně (Lada Šidlichovská)
1. místo: sólo baton junior A - Čardáš (Nela Šidlichovská)
2. místo: duo baton junior A - Est-ce que tu m´aimes? (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
2. místo: sólo baton junior A - Marie Terezie (Sarah Lokvencová)
2. místo: sólo 2 baton junior A - Ma Mélodie (Nela Šidlichovská)
Všechny choreografie: postup do finále MČR ČMTF
18. 3. 2023 Postoloprtský střevíc 2023 - Memoriál Kateřiny Vlasákové (Postoloprty)
1. místo: miniformace baton junior - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
1. místo: sólo baton junior - Čardáš (Nela Šidlichovská)
2. místo: duo baton kadet - Abrazaito (Amálie Grimmová, Karolína Kučerová)
2. místo: duo baton junior - Est-ce que tu m´aimes? (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
2. místo: sólo 2 baton - Ma Mélodie (Nela Šidlichovská)
3. místo: velká formace baton - Svatba
3. místo: sólo baton kadet - Anděl Páně (Lada Šidlichovská)
Cena města Postoloprty: miniformace baton junior - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
4. 3. 2023 O Pohár mažoretek Panterek (Dolní Beřkovice)
1. místo: duo baton junior - Est-ce que tu m´aimes? (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
2. místo: sólo 2 baton junior - Ma Mélodie (Nela Šidlichovská)
3. místo: miniformace baton junior - I Wanna Dance (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
11. 6. 2022 Českolipská hůlkománie 2022 (Česká Lípa)
2. místo: duo baton kadet hobby - Gladiátoři (Amálie Grimmová, Lada Šidlichovská)
3. místo: trio pom-pom junior hobby - Ve fitku (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
28. 5. 2022 Mistrovství Evropy WAMT (World Association of Majorette-sport and Twirling) (Teplice)
1. místo a titul mistr Evropy WAMT 2022: sólo baton junior - Tico Tico (Aneta Havlenová)
1. místo a titul mistr Evropy WAMT 2022: miniformace baton kadet - Gladiátoři
2. místo a titul I. vicemistr Evropy WAMT 2022: trio pom-pom junior - Ve fitku (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
4. místo: sólo baton junior - Paní Zima (Nela Šidlichovská)
4. místo: duo baton junior - Zločin (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová)
21.-22. 5. 2022 Finálové kolo Mistrovství České republiky ČMTF (Čáslav)
1. místo, titul mistr ČR ČMTF a postup na ME EMA 2022: sólo baton junior A - Tico Tico (Aneta Havlenová)
2. místo, titul I. vicemistr ČR ČMTF a postup na ME EMA 2022: duo baton junior A - Zločin (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová)
3. místo, titul II. vicemistr ČR ČMTF a postup na ME EMA 2022: trio pom-pom junior A - Ve fitku (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
3. místo a titul II. vicemistr ČR ČMTF: miniformace baton kadet A - Gladiátoři
4. místo a postup na ME EMA 2022: sólo baton junior A - Paní Zima (Nela Šidlichovská)
23. 4. 2022 Semifinálové kolo Mistrovství České republiky CZ Majorettes, z. s. (Chotěboř)
3. místo a postup do finále: miniformace baton kadet hobby - Gladiátoři
6. místo a postup do finále: duo baton junior hobby - Zločin (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová)
15. 4. 2022 DANCE Děčín 2022 (XV. ročník celorepublikové taneční soutěže "O pohár primátora města Děčín")
1. místo: miniformace baton kadet starší ELITE - Gladiátoři
2. 4. 2022 Kvalifikační kolo Mistrovství České republiky ČMTF (Kadaň)
1. místo a postup do finále: miniformace baton kadet A - Gladiátoři
1. místo a postup do finále: duo baton junior A - Zločin (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová)
1. místo a postup do finále: trio pom-pom junior A - Ve fitku (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
1. místo a postup do finále: sólo baton junior A - Paní Zima (Nela Šidlichovská)
3. místo a postup do finále: sólo baton junior A - Tico Tico (Aneta Havlenová)
13. 3. 2022 Kvalifikační kolo Mistrovství České republiky CZ Majorettes, z. s. (Nymburk)
1. místo a postup do semifinále: miniformace baton kadet hobby - Gladiátoři
2. místo a postup do semifinále: duo baton junior hobby - Zločin (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová)
2. místo a postup do semifinále: trio pom-pom junior hobby - Ve fitku (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská)
3. místo, titul II. vicemistryně kvalifikačního kola a postup do semifinále: sólo baton junior profi - Paní Zima (Nela Šidlichovská)
28. 8. - 1. 9. 2019 Mistrovství Evropy EUROPEAN MAJORETTES ASSOCIATION (Francouzská republika - Agen)
1. místo: trio baton kadet - Řecko (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
3. místo: sólo baton kadet - Torero (Nela Šidlichovská)
3. místo: sólo pom-pom kadet - Pozdrav z tropů (Ella Fischerová)
3. místo: trio baton junior - Paříž (Aneta Havlenová, Tereza Havlůjová, Kristýna Vnenková)
1. 6. 2019 Mistrovství České republiky České Mažoretkové Federace - velké formace a miniformace (Čáslav)
1. místo: baton velká formace děti - Horská dráha
2. místo, titul vicemistr ČR ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA 2019: baton velká formace kadet - Noc na Karlštejně
2. místo a titul vicemistr ČR ČMF: baton miniformace junior - Ven a tu fiesta
5. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA 2019: pom-pom velká formace kadet - Rockové léto
Zvláštní cena: Cena poroty - baton velká formace děti - Horská dráha
19. 5. 2019 KÁBRT CUP 2019 (Kutná Hora)
1. místo: baton skupina děti - Horská dráha
1. místo: pom-pom skupina kadet - Rockové léto
1. místo: baton tým junior - Ven a tu fiesta
1. místo: baton trio kadet - Řecko (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
1. místo: pom-pom sólo kadet - Pozdrav z tropů (Ella Fischerová)
2. místo: baton skupina kadet - Noc na Karlštejně
2. místo: baton trio junior - Paříž (Aneta Havlenová, Tereza Havlůjová, Kristýna Vnenková)
18. 5. 2019 Mistrovství České republiky České Mažoretkové Federace - sóla, dua, tria (Čáslav)
1. místo, titul mistr ČR ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA 2019: baton trio kadet - Řecko (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
2. místo, titul vicemistr ČR ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA 2019: baton sólo kadet - Torero (Nela Šidlichovská)
3. místo, titul II. vicemistr ČR ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA 2019: baton trio junior - Paříž (Aneta Havlenová, Tereza Havlůjová, Kristýna Vnenková)
3. místo, titul II. vicemistr ČR ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA 2019: baton duo senior - Fénix (Pavla Fojtová, Michaela Popovičová)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA 2019: pom-pom sólo kadet - Pozdrav z tropů (Ella Fischerová)
18. 5. 2019 Český pohár v Twirlingu 2019 (Čáslav)
3. místo: twirl dance sólo junior starší - Michaela Popovičová (Million eyes)
28. 4. 2019 Benešovský medvěd 2019
1. místo: baton velká formace děti - Horská dráha
1. místo: pom-pom improvizační sólo kadet - Ella Fischerová
1. místo: pom-pom improvizační sólo junior - Tereza Havlůjová
2. místo: baton velká formace kadet - Noc na Karlštejně
2. místo: pom-pom show velká formace kadet - Rockové léto
2. místo: baton trio kadet - Řecko (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
2. místo: baton duo senior - Fénix (Pavla Fojtová, Michaela Popovičová)
2. místo: baton miniformace senior - Ven a tu fiesta
2. místo: baton improvizační sólo baby+mini - Lada Šidlichovská
2. místo: pom-pom improvizační sólo kadet - Nela Šidlichovská
3. místo: baton trio junior - Paříž (Aneta Havlenová, Tereza Havlůjová, Kristýna Vnenková)
19. 4. 2019 Dance Děčín 2019 (XIV. ročník celorepublikové taneční soutěže "O pohár primátora města Děčín")
1. místo: baton velká formace děti - Horská dráha
1. místo: baton velká formace kadet - Noc na Karlštejně
2. místo: pom-pom velká formace - Rockové léto
3. místo: baton miniformace junior - Ven a tu fiesta
Zvláštní cena: Absolutní vítěz věkové kategorie děti - baton velká formace Horská dráha
7. 4. 2019 Kvalifikační kolo MČR ČMF 2019 (Kadaň)
1. místo: baton velká formace děti - Horská dráha
1. místo: baton velká formace kadet - Noc na Karlštejně
1. místo: pom-pom show velká formace kadet - Rockové léto
1. místo: baton trio kadet - Řecko (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
1. místo: baton duo senior - Fénix (Pavla Fojtová, Michaela Popovičová)
1. místo: baton sólo kadet - Torero (Nela Šidlichovská)
1. místo: pom-pom sólo kadet - Pozdrav z tropů (Ella Fischerová)
2. místo: baton miniformace senior - Ven a tu fiesta
3. místo: baton trio junior - Paříž (Aneta Havlenová, Tereza Havlůjová, Kristýna Vnenková)
Zvláštní cena: Pohár poroty - baton velká formace děti - Horská dráha
24. 3. 2019 Českolipská hůlkománie 2019 (Česká Lípa)
1. místo: baton velká formace děti starší - Horská dráha
1. místo: baton trio junior - Paříž (Aneta Havlenová, Tereza Havlůjová, Kristýna Vnenková)
2. místo: baton trio kadet - Řecko (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
3. místo: baton velká formace kadet - Noc na Karlštejně
23. 3. 2019 Postoloprtský střevíc 2019 (Postoloprty)
1. místo: baton velká formace přípravka - Horská dráha
1. místo: baton miniformace kadet - Ven a tu fiesta
1. místo: baton trio kadet - Řecko (Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková)
1. místo: baton trio junior - Paříž (Aneta Havlenová, Tereza Havlůjová, Kristýna Vnenková)
1. místo: baton duo senior - Fénix (Pavla Fojtová, Michaela Popovičová)
2. místo: baton velká formace kadet - Noc na Karlštejně
2. místo: baton velká formace pom-pom show kadet - Rockové léto
2. místo: pom-pom show sólo kadet - Pozdrav z tropů (Ella Fischerová)
3. místo: baton sólo kadet - Torero (Nela Šidlichovská)
6.-9. 9. 2018 Mistrovství Evropy EUROPEAN MAJORETTES ASSOCIATION (Republika Srbsko - Sokobanja)
1. místo a titul mistr Evropy EMA: pom-pom velká formace (show cadets) - Domino
3. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
6. 7. 2018 Mistrovství Evropy MAJORETTE-SPORT WORLD FEDERATION (Praha)
4. místo: twirling sólo senior - Symphony (Pavla Fojtová)
9.-10. 6. 2018 Mistrovství České republiky ČMF výkonnostní třídy "A" (Čáslav)
1. místo, titul mistr České republiky ČMF, postup na Mistrovství Evropy EMA a Cena fotografa: baton velká formace kadet - Mozartovy noty
2. místo a titul vicemistr České republiky ČMF: baton miniformace kadet - Piloti Formule 1
3. místo, titul II. vicemistr České republiky ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA: duo baton kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
3. místo, titul II. vicemistr České republiky ČMF a postup na Mistrovství Evropy EMA: duo baton senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová a Tereza Riegerová)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: pom-pom velká formace - Domino
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: sólo baton kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: sólo baton junior - Latino (Michaela Popovičová)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy EMA: sólo baton senior - Think (Tereza Riegerová)
19. 5. 2018 DANCEMANIA CUP (Ústí nad Labem)
1. místo: baton velká formace děti - Halo, halo
1. místo: baton velká formace kadet - Mozartovy noty
1. místo: baton velká formace pom-pom kadet - Domino
1. místo: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
1. místo: baton sólo junior - Latino (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton velká formace kadet - Piloti Formule 1
2. místo: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
Zvláštní cena: vítězná choreografie - velká formace baton děti - Halo, halo
12. 5. 2018 Mistrovství České republiky ČMF výkonnostní třídy "B" (Jaroměř)
1. místo: baton velká formace přípravka - Halo, halo
Zvláštní cena: Cena poroty (individuální ocenění)
Zvláštní cena: Cena fotografa RAZE fotoateliér
29. 4. 2018 Benešovský MEDVĚD (Děčín)
1. místo: baton improvizační sólo baby + mini (Nela Šidlichovská)
1. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton improvizační sólo kadet (Aneta Havlenová)
2. místo: baton improvizační sólo senior (Tereza Riegerová)
2. místo: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
2. místo: baton formace minimažoretky - Halo, halo
2. místo: baton formace kadet - Piloti Formule 1
2. místo: baton formace pom-pom - Domino
3. místo: baton formace kadet - Mozartovy noty
Zvláštní cena: absolutní vítězství za choreografii minimažoretek - baton velká formace Halo, halo
22. 4. 2018 Kvalifikace na Mistrovství České republiky ČMF (Kadaň)
1. místo a postup na MČR ČMF: baton velká formace - Halo, halo
1. místo a postup na MČR ČMF: baton velká formace - Mozartovy noty
1. místo a postup na MČR ČMF: baton minifomace - Piloti Formule 1
1. místo a postup na MČR ČMF: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo a postup na MČR ČMF: pom-pom velká formace - Domino
2. místo a postup na MČR ČMF: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
2. místo a postup na MČR ČMF: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
4. místo a postup na MČR ČMF: baton sólo junior - Latino (Michaela Popovičová)
14. 4. 2018 Mistrovství České republiky ČTF & CMA (Čáslav)
2. místo, titul vicemistr České republiky ČTF & CMA a postup na Mistrovství Evropy MWF: twirling sólo senior - Symphony (Pavla Fojtová)
3. místo: twirling sólo junior starší - Million eyes (Michaela Popovičová)
31. 3. 2018 Českolipská hůlkománie 2018
1. místo: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
2. místo: baton velká formace - Halo, halo
2. místo: baton velká formace - Mozartovy noty
2. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
3. místo: baton miniformace - Piloti Formule 1
30. 3. 2018 Dance Děčín 2018 (XIII. ročník celorepublikové taneční soutěže "O pohár primátorky města Děčín")
1. místo: baton velká formace - Halo, halo
1. místo: pom-pom velká formace - Domino
2. místo: baton velká formace - Mozartovy noty
3. místo: baton miniformace - Piloti Formule 1
Zvláštní cena: Absolutní vítěz věkové kategorie - baton velká formace Halo, halo
Zvláštní cena: Absolutní vítěz věkové kategorie - pom-pom velká formace Domino
18. 3. 2018 EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2018 (regionální kolo pro severní Čechy) (Most)
1. místo: baton velká formace - Halo, halo
1. místo: baton velká formace - Mozartovy noty
1. místo: pom-pom velká formace - Domino
17. 3. 2018 Postoloprtský střevíc 2018
1. místo: baton velká formace přípravka - Halo, halo
1. místo: pom-pom velká formace kadet - Domino
2. místo: baton velká formace kadet - Mozartovy noty
2. místo: baton duo kadet - Go west (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton duo senior - Shut up and dance with me (Pavla Fojtová a Tereza Riegerová)
2. místo: baton sólo kadet - Sapito (Nela Šidlichovská)
2. místo: baton twirl dance sólo junior - Million eyes (Michaela Popovičová)
3. místo: baton miniformace kadet - Piloti Formule 1
Cena pořadatele a Postoloprtský střevíc za choreografii pom-pom velká formace - Domino
Cena města Postoloprty a Postoloprtský střevíc - baton sólo kadet Nela Šidlichovská
24. 2. 2018 ELITERY Louny 2018
1. místo: baton velká formace - Halo, halo
1. místo: baton miniformace - Piloti Formule 1
1. místo: pom-pom velká formace - Domino
2. místo: baton velká formace - Mozartovy noty
19. 8. 2017 Mistrovství Evropy MCEU (Kadaň)
1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
2. místo: baton velká formace - Tanzanie
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
2. místo: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
3. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
9.-11. 6. 2017 Mistrovství České republiky České Mažoretkové Federace (Jaroměř)
1. místo, Cena partnera soutěže a postup na Mistrovství Evropy MCEU: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo a postup na Mistrovství Evropy MCEU: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
1. místo a postup na Mistrovství Evropy MCEU: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
3. místo, titul II. vicemistr České republiky ČMF a postup na Mistrovství Evropy MCEU a na Mistrovství Evropy EMA: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
4. místo a postup na Mistrovství Evropy MCEU a na Mistrovství Evropy EMA: baton velká formace - Tanzanie
27. 5. 2017 Postoloprtský střevíc (Postoloprty)
1. místo a Cena města Postoloprty: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo a Cena fotografa: baton velká formace - Tanzanie
1. místo a Cena fotografa: twirling sólo kadet - Skinny Love (Kristýna Daubnerová)
1. místo: baton sólo kadet - Maria (Kristýna Daubnerová)
1. místo: baton sólo junior - Sweet lovin (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
2. místo: baton sólo junior - Listen (Pavla Fojtová)
2. místo: baton sólo senior - Paso doble (Tereza Riegerová)
2. místo: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
6. 5. 2017 Kvalifikace na Mistrovství České republiky České Mažoretkové Federace (Louny)
1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
1. místo: baton sólo junior - Sweet lovin (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo senior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
3. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
29. 4. 2017 Benešovský MEDVĚD (Děčín)
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
1. místo: baton duo junior - Smím prosit? (Pavla Fojtová, Tereza Riegerová)
1. místo: baton improvizační sólo kadet (Kristýna Daubnerová)
1. místo: baton improvizační sólo mini (Nela Šidlichovská)
2. místo: baton improvizační sólo mini (Ella Fischerová)
2. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
3. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
22. 4. 2017 Českolipská hůlkománie (Česká Lípa)
1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: baton sólo junior - Sweet lovin (Michaela Popovičová)
1. místo: baton duo kadet - Jablčko (Daniela a Kristýna Vnenkovy)
2. místo: baton sólo kadet - Maria (Kristýna Daubnerová)
2. místo: baton sólo senior - Paso doble (Tereza Riegerová)
3. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
3. místo: baton sólo senior - Listen (Pavla Fojtová)
14. 4. 2017 Dance Děčín (Děčín)
1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
2. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
3. místo: baton velká formace - Tanzanie
26. 3. 2017 EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2017 (regionální kolo pro severní Čechy) (Most)
1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
11. 3. 2017 DANCEMANIA CUP Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
5. 3. 2017 ELITERY Louny (Lou ny)
1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
1. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
14. 1. 2017 Dance CUP Osek (Osek)
1. místo: baton velká formace - Výlet do ZOO
1. místo: baton velká formace - Tanzanie
2. místo: pom-pom velká formace - V rytmu Irska
Titul Miss Dance CUP Osek: Nela Šidlichovská